Háčkujme spolu s „The Barmy Fox“

Oslávte jeseň s novým Anchor Happy Harvest Stitchalong

Vždy ste chceli vyskúšať výšivku v štýle „Freestyle“, ale neviete, kde začať? Čítajte ďalej, aby ste zistili ako na to?

Budete sa môcť pripojiť na Instagram a šiť po boku influencerky Tory z „The Barmy Fox“, pretože vám ukáže, ako sa každý deň vysporiadať s inou časťou dizajnu. Postupne vám ukáže, ako si pripraviť materiál a zlepšiť svoj dizajn, ako aj vyšívať rôzne druhy stehov, aby ste vytvorili svoj vlastný produkt, ktorý bude žať úspech a to všetko so stránkou naplnenou informáciami, ktorá vám pomôže s užitočnými radami a priateľským „pokecom“. !

Znie to dobre? Nižšie nájdete informácie o tom, ako byť súčasťou tohto celého…

 Ako sa môžem pripojiť?

Stichalong bude zverejnený na Instagrame @thebarmyfox každý deň o 10:00 (britský čas), od pondelka 11. októbra 2021 počas nasleduúcich 3 mesiacov. Tory v The Barmy Fox bude zdieľať užitočné tipy a triky vrátane toho, ako si vybrať látku a pripraviť svoj dizajn, preto dajte „follow“ (začnite sledovať) čo najskôr, aby ste mali čas sa pripraviť.

Môže sa ktokoľvek pripojiť? Koľko to stojí?

Pripojiť sa môže ktokoľvek a to úplne zadarmo! Budete potrebovať iba svoj materiál (podrobnosti nájdete nižšie) a spôsob, ako si môžete video pozrieť každý deň.

Nemôžem sa pripojiť v čase, keď sa vysiela  naživo, môžem sa stále zúčastniť?

Áno. Každý deň bezprostredne po skončení živej hodiny, Tory uloží video na IGTV a nahrá ho aj na svoj kanál YouTube, čo znamená, že sa môžete kedykoľvek pripojiť. Je to dobré na to, ak si to chcete pozrieť ešte raz, alebo ste v inom časovom pásme či zaneprázdnení cez deň!

Nikdy som nič nevyšíval, bude to vhodné pre začiatočníkov? 

Absolútne! Tory je tu pre Vás, aby vás previedla všetkými krokmi a naučí vás všetky základy ešte predtým, ako začnete vyšívať – vrátane toho, ktoré látky použiť, ako nite rozdeliť, navliecť ihlu a začať vyšívať. Existuje veľa návodov pre začiatočníkov, ale vyšívanie bude pre nich rovnako zábavné ako pre tých, ktorí už predtým vyšívali.  

Pomoc! Nemyslím si, že som veľmi nadaný/ mám obavy, že nemôžem urobiť dizajn…

Neprepadajte panike! Tory navrhla nádherný jesenný vzor, ​​ktorý je plný ovocia, zeleniny a kvetov pripravených na vyšívanie. Sme si istí, že budete schopní vyšívať s istotou a vytvoríte krásnu výšivku, na ktorú budete hrdí! Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť si šablónu vzoru, vytlačiť ju (čiernobielo) a načrtnúť obrys na tkaninu. Existujú rôzne spôsoby, ako to urobiť, a Tory vám ukáže, ako na to.

Kde si môžem stiahnuť šablónu vzoru?

Tu nájdete návrh dizajnu a šablónu.

Aké pomôcky potrebujem?

Úplný zoznam pomôcok je súčasťou vzorov, ale úplný prehľad nájdete nižšie.

Happy Harvest Stitchalong – zoznam pomôcok

Vyšívacia ihla -veľkosť 7

Malé nožnice

Pero alebo ceruzka

Vytlačený obrys návrhu

Obruč na vyšívanie – Veľkosť 8 ”(alebo väčšia)

Látka – najvhodnejšia je biela alebo svetlá bavlnená alebo ľanová látka
Vyšívacia niť. Anchor Stranded Cotton 8 m Art. . Č. 4635000-*(číslo farby)

1 x *00933, *00374, *00369, *00360, *00100, *01036, *00683, *00217, *00215, *00213, *00298, *00306, *00313, *00304, *00039, *00020, *01012

Share This